Iesācēju pokera spēlētāju izplatītākās kļūdas

Apmēram pēdējo 5 gadu laikā pokera spēle un jo īpaši Texas Hold’Em ir ieguvusi milzīgu popularitāti. Tā rezultātā simtiem cilvēku katru dienu reģistrējas tiešsaistes pokera istabas kontā un sāk apgūt spēli. Tomēr lielākajai daļai no viņiem trūkst pietiekamas sagatavotības un zināšanu, un tāpēc viņi pieļaus vienu no dažām pamata kļūdām, kas ikvienam nopietnam pokera spēlētājam būtu ātri jānovērš.

Šeit ir piecas no visbiežāk pieļautajām kļūdām.

1) Netērējiet laiku rokas analīzei

Vēl viena izplatīta kļūda. Tā kā visi runā par to, ka pokers ir tik vienkāršs veids, kā pelnīt naudu, lielākā daļa cilvēku, kas sāk spēlēt spēli, nedomā, ka patiesībā ir jāmācās. Diemžēl, tāpat kā jebkas cits, pokers nav viegls naudas pelnīšanas veids. Jums būs jāpieliek daudz pūļu, pirms spēle jūs atalgo.

Noteikti reģistrējieties dažos kopienas forumos (vislabākā no raganām pašlaik ir TwoPlusTwo). Izveidojiet ieradumu saglabāt katru problemātisku kombināciju, kas jums ir bijusi pokera sesijas laikā. Kad esat pabeidzis visas dienas spēles, ievietojiet visas savas saglabātās rokas forumos un lūdziet padomu. Noteikti sniedziet pēc iespējas sīkāku informāciju par roku. Pierakstiet vēsturi, kas jums un jūsu pretiniekam varētu būt bijusi, kāds spēlētājs viņš šķita (stingrs? agresīvs? pasīvs?). Jo sīkāk jūs sniedzat informāciju, jo lielāka iespēja, ka saņemsit noderīgu atbildi. Mēģiniet iegūt dažus pokera draugus arī tiešsaistē. Nav absolūti labāka veida, kā attīstīties kā pokera spēlētājam, kā tikai daži cilvēki, ar kuriem pārrunāt spēli.

2) Slikta Bankroll Management

Lielākā daļa iesācēju pokera spēlētāju nezina, kas īsti ir pareiza bankroll pārvaldība. Viņi iemaksās $50 savā pokera kontā un iegremdēs $1/$2 limitu ar ceturtdaļu dalības maksas. Lai gan pokers ilgtermiņā noteikti ir prasmju spēle, īstermiņā joprojām ir milzīgs veiksmes komponents. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, cik labs pokera spēlētājs jūs esat, pastāv ļoti pamatota iespēja, ka jūs zaudēsiet pokerā vairākas nedēļas pēc kārtas (dažreiz mēnešus). Tā ir pilnīgi statistiska lieta – pat labākās rokas var zaudēt daudzas reizes pēc kārtas. Ja pokera spēlētājs saskaras ar zaudējumu sēriju, piemēram, šo, to sauc par lejupslīdi. Kad spēlētājs atrodas lejupslīdē, viņa prasmes viņam var tikai palīdzēt samazināt zaudējumus.

Lai izvairītos no lejupslīdes, pārliecinieties, ka jums vienmēr ir vismaz 25x dalības maksa visām likmēm, kuras vēlaties spēlēt. Ja jūs gatavojaties spēlēt bezlimita $0.50/$1 Texas Hold’em spēli, tad jūsu pokera spēlē ir jāiemaksā vismaz $2500. Jo augstāk paceļaties uz likmēm, jo konservatīvākam jums jābūt (tas nozīmē, ka jūsu bankrollā jābūt lielākam pirkšanas apjomam), jo lejupslīdes lielums pieaug proporcionāli jūsu pretinieku prasmēm.

Pirms turpināt, noteikti uzziniet pēc iespējas vairāk par bankrota pārvaldību — šādi rīkojoties, jūs ietaupīsit sev daudz laika un moku.

3) Būt pārāk uzpūtīgam

Lielākā daļa pokera iesācēju kādā brīdī neizbēgami kļūs iedomīgi un sāks uzskatīt, ka viņi ir pokera brīnumbērni. Tas parasti notiek, ja tie ir karsti ilgāku laiku un kārtis ir pret tām laipnas. Viņi sāk ticēt, ka uzvar, pateicoties savām izcilajām prasmēm, lai gan viņu faktiskās zināšanas par pokeru ir ļoti ierobežotas. Tas savukārt novedīs pie sliktu lēmumu pieņemšanas: viņi var paaugstināt likmes līdz līmenim, kas pārsniedz viņu pieredzes līmeni, vai arī viņi var sākt spēlēt absolūti briesmīgas spēles pie galda. Tā kā viņu prātu aptumšo viņu viltus drošības sajūta, viņi ātrāk nekā vēlāk zaudēs visu savu bankrotu.

Savaldiet savu ego un uzmanieties no šīs lamatas. Ja pēkšņi jūtat, ka esat neapturams, publicējiet dažas savas rokas tiešsaistes pokera forumos pārskatīšanai. Jūs ātri uzzināsit, vai esat tik labi, kā jūs domājat, vai vienkārši esat skrējis labi. Un mēģiniet ticēt foruma dalībnieku teiktajam — viņiem, visticamāk, būs taisnība.

4) Nepietiekami nopietni pret spēli

Esmu to redzējis daudzas, daudzas reizes. Iesācējam pokera spēlētājam ir atvērti daži galdi, un starp paaugstināšanu, nomešanu un blefu viņš tērzē Facebook un skatās YouTube video. “Tā Metallica dziesma ir tik forša… ak, man ir dūži! Jāuzlabo! Dodiet degvielu, iedodiet uguni, dodiet man visu, ko es vēlos, jā!”

Previous post 10 blekdžeka padomi, bez kuriem jūs nevarat uzvarēt
Next post Kā darbojas tiešsaistes kazino bonusi